Gül Kreminin Faydalarını Biliyor musun?

Gül Kreminin Faydalarını Biliyor musun?

Doğadaki her şeyin bir sırrı ve yaratılış sebebi var. Gül de onlardan biri. Sadece göz zevkini gidermek ve ferahlatıcı kokusu ile atmosferi kucaklamak için yaratılmış değil. Bunlardan çok daha fazlasını sunan gülün en önemli faydalarından biri cildi tazelemesidir. Gülün bu yanını sahiplenebilmek için üretilen gül kremleri yoğun etki bırakan yapısı ile cildin en önemli bakım aracı olmaya aday.

 

5,90 TL ‘den başlayan fiyatlarla Gül Kremi siparişi ver!

 

 

Gül kreminin öne çıkan faydaları şunlar…

  1. Cildin nem dengesinin bozulması yıpranmasını kolaylaştırır. Gül suyu ile nem dengesi sağlanır ve cilt daha canlı hale gelir. Özellikle kuru ciltten şikayet edenler ve sürekli kurdeşen döken ciltlerin gül kremini kullanmaları tavsiye edilir.
  2. Cildin iltihaplanması soncunda sivilce ve akne oluşur. Bunlar ise, cilt üzerinde birtakım kalıcı izler oluşturabilir. Sivilce, akne ve bunlardan dolayı oluşan izlerin çözümü için gül kremi kullanılabilir.
  3. Daha canlı cilde sahip olmak insanı mutlu eder. Mat ve soluk cilt bir hastalık taşıyormuş hissi ve algısı yaratabilir. Bu nedenle cildin canlanması, parlaması ve doğal görünümüne sahip olması açısından gül kremi günlük olarak kullanılabilir.
  4. Gül kremi cilt tarafından çok kolay bir şekilde emilir. Cilt sakinleşir, nemlenir ve hücreler yenilenir. Ölü hücrelerin yenilenmesi ile cilt elastikiyet yapısı korunur. Cildin yaşlanması gecikir.
  5. Makyajdan dolayı havasız kalan ve birtakım kimyasala maruz bırakılan cildin gül kremi ile beslenmesi bozulan yapısının onarılması için önemlidir. Ayrıca makyaj temizliği için tercih edilen ve alkol gibi cilde zararlı maddeler içeren toniklerin etkilerini de en aza indirir.
  6. Gül kremi, cildin tıkanan ve hava almakta zorlanan üst tabakadaki kanalların yeniden açılmasını sağlar. Cilt, ihtiyacı olan oksijeni rahat bir şekilde alır. Yapısını korur ve muhafaza eder.
  7. Gül kremi ile cildin nem dengesi korunduğu gibi fazla yağlanma da giderilir. Böylece, cilt daha sağlıklı bir hale gelir.

 

 

Gül kreminin içeriğindeki gül suyu ve cildi besleyici ek vitaminler sayesinde yoğun etki gösterir. Gündelik cilt bakımı için kullanılabilecek en doğal ve yararlı bakım kremleri arasında yer alır.

 

5,90 TL ‘den başlayan fiyatlarla Gül Kremi siparişi ver!

Gül kremlerimizi görmek veya satın almak için lütfen tıklayınız!

Gül kremi hakkında daha detaylı bilgi almak için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir